Hoppa till huvudinnehållet

Aktietips från “Gottodix” och “Kavastu”

Aktietips från bloggprofilerna

De populära blogg- och twitterprofilerna “Gottodix” och “Kavastu” gav sina bästa aktietips och syn på börsläget under Nordnet Live. Här kan ni se det i efterhand:

“Backstage”-intervju

Bloggprofilerna fortsätta även att snacka om börsen när de lämnat scenen. Här gör de en kort intervju om börsläget med vår kommunikationschef Johan Tidestad.

Missade du Nordnet Live?

Om du missade Nordnet Live kan du se hela eventet live här i efterhand.

Finansiella instrument kan både öka och minska i värde. Det finns en risk att du inte får tillbaka de pengar du investerar.

Vi vill bara påminna om att börsen ger och tar. Även om sparande i aktier och fonder gett historiskt god avkastning över tid finns inga garantier för framtida avkastning.

Det finns risk att du inte får tillbaka de pengar du investerat.

Är du inte Nordnetkund? Kom igång med ditt sparande här!

I kommentarsfältet nedan kan du som läsare kommentera innehållet i detta blogginlägg och ta del av andra läsares kommentarer. Kommentarsinnehåll representerar således inte Nordnets åsikt. Nordnet granskar inte kommentarer innan de publiceras, men vi kommer att ta bort olämpliga kommentarer för det fall sådana förekommer. Vill du veta mer om hur Nordnet behandlar dina personuppgifter, klicka här.

guest
0 Kommentarer
"Inline" feedbacks
Se alla kommentarer